Anaokulumuza 2016-2017 Eğitim öğretim dönemi kayıt yaptıran çocuklarımızın isimleri ve sınıfları

2013 HAYME ANA SINIFI

1-RANA ELİF AKAN

2-DİLEK EKİNSU KAYNAK

3-ÇAĞATAY ÇAĞAN

4-DOĞA KUCUR

5-AYBERK SEVİNGİR

6-PELİN MERCAN

7-ASYA YALÇIN

8-NİL ATİK

9-DENİZ KORKMAZ

10-DAMLA BÜYÜKÇİFTÇİOĞLU

11-HİLAL SENA ÖZDEMİR

12-YİĞİT GENÇ

13-YAĞMUR BİLGİN

14-MUSTAFA ÖNCÜ

15-DURU ÖZGÜÇ

16-DELFİN KÖSEOĞLU

17-BİLGE TİMURLENG

 

2013 ZÜBEYDE HANIM SINIFI

1-KEREM KALAY

2-YAMAN BÜYÜKCAN

3-SARP IŞIK

4-MEHMET AKİF ÖNAL

5-CİHANGİR CAN DÜZCE

6-BAĞIŞ KOYAK

7-FERZAN DERİN ÇOLAK

8-ZEYNEP DERİN ÇOLAK

9-PELİN DAĞ

10-YAĞMUR SILA AKÇAY

11-İPEK AKTAŞ

12-GAYE ÖZKAN

13-MELEK ERSOY

14-NİL RÜYA KAYA

15-EZGİ BAL

16-MESUDE ADA ATICI

17-ÖMER KEREM BÜLBÜL

 

2013 İBNİ SİNA SINIFI

1-EGE YILDIRIM

2-AHMET ERDEM ÖZKAN

3-MUHAMMED ALİ SARITAŞ

4-ABDURRAHİM MERGEN

5-AYŞEGÜL ALAGÜNEY

6-ASYA KARADAĞ

7-GÖKÇE ÖZTOP

8-SİNEM GÖRGÜLÜ

9-BİLGE DERELİ

10-DENİZ ŞERBETÇİOĞLU

11-ZEYNEP NEVA BİLGİÇ

12-MİRA ASLI BİLGE

 

2012 NASRETTİN HOCA SINIFI

1-ARDA ÇÖZELİ

2-ELİF SELCEN ERDOĞAN

3-ZEYNEP SABAZ

4-AYŞE MELEK CAN

5-BURAK MAMUR

6-ÇINAR İNATÇI

7-EGE ÇETİNKAYA

8-ÇAĞAN CEM ÇOTUK

9-ALYA BOZGEYİK

10-GÜLCE ORAKÇIOĞLU

11-DEMİR ATA ÖZDEMİR

12-ECE VURAL

13-AHMET UMUT AKÇAY

14-ÖMER NACİ USLU

 

2012 NENE HATUN SINIFI

1-MELİS KOYUNCU

2-ARDA SABAZ

3-ÇINAR AYVAŞIK

4-İLAYDA YÜCE

5-AYŞE GÖKÇEN ÇELİK

6-ARAS ÇITAK

7-DENİZ BARIŞ ÖZDEMİR

8-GÖKALP TOKÇALAR

9-SALİH EMRE CERAN

10-METE ULUCAN

11-CEYHUN ULUÇ

12-MUHAMMED HİLMİ ÇIBIKLI

13-ELÇİN SELÇUK

14-ÖYKÜ ÖTER

15-AYŞENUR ATŞABAR

16-FARAH ZEYNEP KESKİN

 

2012 YUNUS EMRE SINIFI

1-ENES SABAN

2-DORUK UTKU ŞEN

3-ERDEM ŞAHİN AKBIYIK

4-ESLİCAN KORKMAZ

5-ASLI AKGÖZLÜ

6-AHMET ÇAĞRI DAĞKAYA

7-EMİR TEKİN GÜL

8-ZEYNEP ÜMMÜHAN BİLGİÇ

9-ELİF BEGÜM VOLKAN

10-MELİS TAŞÇI

11-ÖMER BERK KARAKEHYA

12-İLAY KÖSE

 

2011 DEDE KORKUT SINIFI

1-ELA TUNCER

2-HİLAL ZEYNEP ARSLANTAŞ

3-DENİZ ŞAMKAR

4-AYŞE NİSA CANSEVER

5-MELİSA ERYİĞİT

6-YAVUZ EFE DİNÇ

7-AHMT ABREK DEMİR

8-MİRAY DOĞU

9-OZAN DEMİR

10-ZEYNEP NAZLI ÇEMREK

11-PELİN ÇUBUKÇUOĞLU

12-ÖMER METE AJDER

13-HÜSEYİN CEM EVGİ

14-YAĞIZ SARDUŞ

15-YİĞİT KEREM GÜNGÖR

16-KAAN SARIÖZLÜ

 

2011 FATMA SEHER SINIFI

1-TOPRAK ATA İPEK

2-ÖMER YİĞİT PEKŞEN

3-DENİZ ÇİFTÇİ

4-OSMAN KEREM KABA

5-MEHMET BARAN KABAL

6-AYŞE NAZ AYDIN

7-NİSA YERLİKAYA

8-ZEYNEP SERTTAŞ

9-ATABERK KORUK

10-MEHMET EFE BAYRAMOĞLU

11-IŞIL ADA AKTEPE

12-YAĞMUR ELA EROL

13-ERAY AVCIOĞLU

14-BETÜL KİREMİTÇİ

2011 NURETTİN TOPÇU SINIFI

1-ÖZÜM SEYREKBASAN

2-AZİZ ALP KARAKOCA

3-EDA ÜNLÜOĞLU

4-BİLGE ZİNCİR

5-AYBİKENUR AKDENİZ

6-EMİNE RANA ARKAN

7-ALİ EYMEN ARSLAN

8-MUSTAFA YAĞIZ GÖRGÜN

10-BERRA KARANFİL

11-MEHMET BİLGE TANBERK

12-ZEYNEP BERRA TEKİN

13-ÇINAR ŞÜKRÜ KIRDEMİR

2011 SEYİT ONBAŞI SINIFI

1-NAHİDE ÖZGÜN

2-EKİN ÇATALBAŞ

3-CAN HİKMET KONUK

4-EFE MUSTAFA GÖKÇE

5-DORUK KABAKÇI

6-KEREM ARSLAN

7-AYŞENAZ ÇİÇEK

8-KIVANÇ YILDIRIM

9-UTKU ANILAN

10-ADA ŞİMŞEK

11-DURU ÜZTÜNBAŞ

12-CEM OKAN ERDİL

13-ERDEM PINARCI

14-MERYEM ZİŞAN TÜRK

15-ELİF BEGÜM KAYHAN

16-ALİ KAYRA USLU

 

Yunus Emre kimdir?

Anadolu'da Türkçe şiirin öncüsü olan mutasavvıf ve filozof; Anadolu'da yaşamış büyük bir halk şairidir.